Zajímavé hypotéky v roce 2014

S novým rokem mnoho lidí řeší žádost o hypoteční úvěr. Někteří to berou jako novoroční předsevzetí – vyřešit konečně vlastní bydlení nebo modernizovat či zrekonstruovat svou domácnost. Jiní zase mají vyšší příjmy než v předchozím roce a tedy i vyšší šance dosáhnout na některou ze zajímavějších hypoték. U hypotéky totiž hraje roli nejen možnost ručení, ale většinou také váš příjem nebo věk, na kterém závisí to, na jak dlouho můžete uzavřít úvěrovou smlouvu.
zajímavé hypotéky 2014Již v předchozím roce jsme zaznamenali rostoucí oblibu u nízkonákladových bank jako Fio nebo mBank, které svým klientům často vyjdou více vstrčíc. Lákají zde především hypotéky téměř bez poplatků. Ačkoliv nejsou vždy poskytovány až do 100 %. Pokud tedy můžete sáhnout do vlastních úspor nebo máte zajímavé možnosti ručení, s takovou hypotékou určitě neváhejte. Například u mBank ji můžete splácet až do svých 70 let, což pro mnoho lidí nabízí možnost uzavřít úvěrovou smlouvu třeba až na 40 let.

mBank nebo Fio banka

U Fio banky se vám vyplatí požádat o nový hypoteční úvěr nebo zde řešit jeho refinancování. Hypotéky jsou určeny na byty a rodinné domky, stavební pozemky nebo rekreační objekty. Výše může být až 10 mil. Kč. Maximální výše je limitována hodnotou zastavované nemovitosti na 85 %. Výhodné je, že hypotéka může mít celkem až 4 dlužníky.

Stálicemi na hypotečním trhu opět ale zůstávají Komerční banka, Česká spořitelna nebo Hypoteční banka, jejichž hypotéky jsou sice o něco dražší, ale rovněž zajímavé. Například u zmíněné Hypoteční banky můžete získat úvěr až do 100 %.

Komentáře uzavřeny

Poslední komentáře